Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2883717
10241
439
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm 2883728
10242
439
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm 2877066
10243
439
Aligi Sassu (1912-2000): Női arc. Ceruza, papír, Jelzett, Szabó György műkritikusnak dedikált. Üvegezett keretben 29x20 cm 2840063
10244
439
Sárosi Csaba (1951-). "Egy a nyelvem beszélni (...)" (Magyarság-sorozat II.), 1996. Linómetszet, papír, jelzett. 15x12 cm
2840060
10245
439
Sárosi Csaba (1951-). "Ősapák, ősanyák (...)" (Magyarság-sorozat I.), 1996. Linómetszet, papír, jelzett. 15x12 cm
2840067
10246
439
Sárosi Csaba (1951-). "Asztalomat néktek (...)" (Magyarság-sorozat III.), 1996. Linómetszet, papír, jelzett. 15x12 cm
2882979
10247
439
90000
Hildegard Schwammberger (1950-) Virág csendélet Olaj, vászon, Jelzett, dekoratív fa keretben. 50x60 cm 2797052
10248
439
Simon Zoltán (1950-): VICTOR-ia, II. lap, 1999. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x23 cm 2679736
10249
439
11000
Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
2840120
10250
439
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó szilvafa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), 36×50 cm
2819395
10251
439
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
2819391
10252
439
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Ágas-bogas. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF