Aligi Sassu (1912-2000): Női arc. Ceruza, papír, Jelzett, Szabó György... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Aligi-Sassu-1912-2000-Noi-arc-Ceruza-papir-Jelzett-Szabo-Gyorgy-mukritikusnak-dedikalt~II2877066
2877066
10243
439
Beschreibung: Aligi Sassu (1912-2000): Női arc. Ceruza, papír, Jelzett, Szabó György műkritikusnak dedikált. Üvegezett keretben 29x20 cm
: nagy_andras