Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747558
10289
439
600
2850641
10290
439
Turcsán Miklós (1944-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost. Jelzett. Paszpartuban. 17x22,5 cm 2884925
10291
439
15000
Tuszkay Márton (1884-1940):Turbános alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 25x25 cm. 2841810
10292
439
Udvardi Gyula (1925-2016): Férfi portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel, 43x30,5 cm
2841669
10293
439
Udvardi Gyula (1925-2016): Csendélet. Pasztell, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, 28x23 cm 2840317
10294
439
Udvardi Gyula (1925-2016): Portré fehér bottal. Olaj, farost, jelzett, 14,5x13,5 cm + 4 db további vázlat/mű (közte egy kétoldalas), vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 24x15 cm és 32x25 cm között
2819475
10295
439
15000
2860679
10296
439
Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban, 1958. Akvarell, tus, papír, jelzett. 14x13 cm
2819462
10297
439
15000
2796137
10298
439
30000
Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm
2648147
10299
439
Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm
2796143
10300
439
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF