Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10289.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Turcsán Miklós (1944-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost. Jelzett. Paszpartuban. 17x22,5 cm
10290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tuszkay Márton (1884-1940):Turbános alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 25x25 cm.
10291.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Udvardi Gyula (1925-2016): Férfi portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel, 43x30,5 cm
10292.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Udvardi Gyula (1925-2016): Csendélet. Pasztell, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, 28x23 cm
10293.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Udvardi Gyula (1925-2016): Portré fehér bottal. Olaj, farost, jelzett, 14,5x13,5 cm + 4 db további vázlat/mű (közte egy kétoldalas), vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 24x15 cm és 32x25 cm között
10294.

Rufpreis:
2 400 HUF

10295.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban, 1958. Akvarell, tus, papír, jelzett. 14x13 cm
10296.

Rufpreis:
3 000 HUF

10297.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm
10298.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm
10299.

Rufpreis:
10 000 HUF

10300.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF