Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm
10301.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadással, 19,5x25 cm
10302.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (92/100), 19x24 cm
10303.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vízparti táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, néhány apró folttal, 19,5×25 cm
10304.

Rufpreis:
2 800 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 38×30,5 cm
10305.

Rufpreis:
4 000 HUF

10306.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 25,5×32,5 cm
10307.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, papírra kasírozva, 33×27,5 cm
10308.

Rufpreis:
4 000 HUF
34

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, papírra kasírozva, 31×30,5 cm
10309.

Rufpreis:
4 000 HUF
32

Várady Róbert (1950-): 6 db illusztráció Vészi Endre verseihez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, 3 db lap a művész nevével feliratozott. Lapméret: kb. 30x21 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajzok.
10310.

Rufpreis:
8 000 HUF

10311.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vén Zoltán (1941- ): Bukott angyal (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány V/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 15×7 cm
10312.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF