Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2884331
10277
439
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Rialto. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 35×23,5 cm 2774095
10278
439
Széchenyi Gusztáv Géza Ferenc Anasztáz (1889-1966): Boden-tó (Bodensee), 1946. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 23x15,5 cm 2883793
10279
439
15000
Szinte Gábor (1928-2012): Cirkusz. Szitanyomat, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 37x31 cm, üvegezett fakeretben. 2811749
10280
439
Szomolnoky Pálma (?-): Kékruhás nő. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 69x49 cm
2806181
10281
439
Szontágh Tibor (1873-1930): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 25,5×35,5 cm 2806196
10282
439
Szontágh Tibor (1873-1930): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben. 60×50 cm
2806206
10283
439
36000
Szontágh Tibor (1873-1930): Holt Sajó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm.
2806156
10284
439
26000
Szontágh Tibor (1873-1930): Dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán napos tájrészlet). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 33×46 cm.
2814554
10285
439
2824199
10286
439
3800
Takács Zoltán (1940-): Prága, Moldva part. Linómetszet, papír, jelzett, számozott. 30,5x42 cm. Paszpartuban. 2579582
10287
439
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással 2884328
10288
439
Tichy Kálmán (1888-1968): Gellérthegyi lelátó. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 20×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF