Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x20 cm
10181.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2006. Akvarell, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 16x23 cm
10182.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ligeti Miklós (1982-): Bon jour, Monsieur Kondor. Ceruza, papír, jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 45x64 cm
10183.

Rufpreis:
8 000 HUF

10184.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10185.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Lux Antal (1935-): Konektor, 1976. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 12/12. 29,5x35 cm.
10186.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett, számozott (7/10). 19,5x21,5 cm.
10187.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Macskássy Izolda (1945-2021): Arcok. Vegyes technika, selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x10 cm
10188.

Rufpreis:
5 000 HUF
25

10189.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 46x34 cm
10190.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10191.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10192.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF