Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2884556
10181
439
Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x20 cm
2884562
10182
439
4200
Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2006. Akvarell, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 16x23 cm 2876518
10183
439
Ligeti Miklós (1982-): Bon jour, Monsieur Kondor. Ceruza, papír, jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 45x64 cm 2724379
10184
439
55000
2724402
10185
439
55000
2822173
10186
439
32000
Lux Antal (1935-): Konektor, 1976. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 12/12. 29,5x35 cm.
2756336
10187
439
15000
Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett, számozott (7/10). 19,5x21,5 cm.
2874200
10188
439
Macskássy Izolda (1945-2021): Arcok. Vegyes technika, selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x10 cm 2768746
10189
439
2884481
10190
439
60000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 46x34 cm
2846251
10191
439
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed 2798278
10192
439
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF