Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2876293
10169
439
Kukla Mátyás (1928- ): Gémeskút. Akvarell, papír, jelzett (nehezen látható, jobbra lent). Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25x19 cm (keret: 40x33 cm) 2686566
10170
439
34000
Kunt Anna (1985- ): Phoenix. Akril, vászon. Jelzett hátoldalon. 100x70cm 2874293
10171
439
40000
2875860
10172
439
Kunt Ernő (1920-1994): Cím nélkül. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 83/150 Hajtva 35x30 cm 2874305
10173
439
50000
Kunt Ernő (1920-1994): Birsalmák, 1959. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 52x67,5 cm.
2767673
10174
439
Lavotha Géza (1926-1999): Erdő, 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 31x21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2773054
10175
439
9500
Lavotha Géza (1926-1999): Tanya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. 33x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2767672
10176
439
Lavotha Géza (1926-1999): Udvar, 1962. Monotípia, papír. Jelzett. 20,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2876011
10177
439
László János (?-?): Virágzó kert, 1929. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
2883632
10178
439
Lengyel György (?-): Budapesti látkép a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12,5x19,5 cm 2884046
10179
439
Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): I. világháborús lövészárok. Rézkarc, papír. Jelzett. Egyedi, üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm. 2884559
10180
439
Ligeti Miklós (1982-): Hajó és csónak, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF