Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Kukla Mátyás (1928- ): Gémeskút. Akvarell, papír, jelzett (nehezen látható, jobbra lent). Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25x19 cm (keret: 40x33 cm)
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kunt Anna (1985- ): Phoenix. Akril, vászon. Jelzett hátoldalon. 100x70cm
10170.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10171.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kunt Ernő (1920-1994): Cím nélkül. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 83/150 Hajtva 35x30 cm
10172.

Rufpreis:
2 800 HUF
18

Kunt Ernő (1920-1994): Birsalmák, 1959. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 52x67,5 cm.
10173.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Lavotha Géza (1926-1999): Erdő, 1959. Akvarell, papír. Jelzett. 31x21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10174.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lavotha Géza (1926-1999): Tanya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. 33x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10175.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Lavotha Géza (1926-1999): Udvar, 1962. Monotípia, papír. Jelzett. 20,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10176.

Rufpreis:
12 000 HUF

László János (?-?): Virágzó kert, 1929. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x20 cm.
10177.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lengyel György (?-): Budapesti látkép a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12,5x19,5 cm
10178.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): I. világháborús lövészárok. Rézkarc, papír. Jelzett. Egyedi, üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm.
10179.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Hajó és csónak, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon, lap szélén paszpartuzás nyomaival. 30x17 cm
10180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF