Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2782829
10157
439
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fűrészelő favágó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 36x27,5 cm 2876015
10158
439
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 25×18,5 cm 2459098
10159
439
2821459
10160
439
Koppány Frigyes (?-?): Légitámadás, 1982. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Kartonra kasírozva. 30x21 cm
2879459
10161
439
Kovács József (1948-): Paris I. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 20x25 cm 2826280
10162
439
Kozma Lajos (1884-1948): Kard. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 22×19 cm 2826278
10163
439
Kozma Lajos (1884-1948): Ketten a parton. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 22×19 cm 2790258
10164
439
Kozma Lajos (1884-1948): Dombon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm 2876026
10165
439
Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 31x22,5 cm. 2876043
10166
439
Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Köpülő asszony. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 44,5x36 cm.
2868182
10167
439
Köllőd András (1905-1990): Mátra 1952. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×30 cm
2874152
10168
439
Krusnyák Károly (1889-1960): Olvasó hölgy. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 20x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF