https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2644330
10012
439
0
100000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2883764
10013
439
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gross Arnold (1929-2015): Vajdahunyad vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm. 2824103
10014
439
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Viadukt. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett keretben. 30x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824099
10015
439
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Ősz Il. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18,5x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824071
10016
439
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Patak kis átkelővel. Akril, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 36x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2823411
10017
439
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2722510
10018
439
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kis falu. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, Aszódi Weil Erzsébet autográf címadásával, 39,5×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2722518
10019
439
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorlány, rézkarc, papír, jelzett, 34,5×39,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2868184
10020
439
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ábrahám Rafael (1929-): Bárkák (Balatoni kikötő). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x39 cm. Foltos 2821629
10021
439
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ábrahám Rafael (1929-2014): Halászbástya. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/100), lap széle kissé foltos, 37,5×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2448128
10022
439
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Marikám. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett. 33×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2873284
10023
439
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 14×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse