Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10012.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Gross Arnold (1929-2015): Vajdahunyad vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm.
10013.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Abonyiné Serbán Lia (1927-): Ősz Il. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18,5x14 cm
10015.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10016.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
10017.

Rufpreis:
3 000 HUF

10018.

Rufpreis:
4 000 HUF

10019.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-): Bárkák (Balatoni kikötő). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x39 cm. Foltos
10020.

Rufpreis:
2 800 HUF

10021.

Rufpreis:
4 000 HUF

10022.

Rufpreis:
1 200 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 14×18 cm
10023.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF