Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807553
10967
434
Hollóházi virágmintás porcelán doboz / bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan (alján címke nyomai), 15x9x5 cm 2810284
10968
434
Hollóházi art deco macska, tervező: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, mázhibával, kiskopásnyomokkal, m: 8 cm 2808419
10969
434
Hollóházi Várda Ó.BARACK pálinkás butella, porcelán, hibátlan, 0,5 L. 2808411
10970
434
Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm 2808355
10971
434
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. jelzett. m: 12 cm
2808332
10972
434
3db Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9-14 cm 2808290
10973
434
Hollóházi leveles tálka, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 2808255
10974
434
Hollóházi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8 cm 2808143
10975
434
Hollóházi szedres cukortartó, matricás, jelzett, kopott, m: 11 cm 2808060
10976
434
Hollóházi Erika mintás tortatál, hibátlan, m: 14,5 cm 2808064
10977
434
Hollóházi szedermintás pecsenyetál, hibátlan, 37x27 cm 2808068
10978
434
Hollóházi szedermintás süteményes tányér, 6 db, hibátlan, d: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF