Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2762485
10954
434
2809915
10955
434
Zsolnay Vadászati Világkiállítás 1971 porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm 2811223
10957
434
Zsolnay Pécs, Gyakorló Orvosok első Országos Konferenciája 1970 tálka 18x9 cm. Kézzel festett, jelzett, kopott
2806793
10958
434
3800
Zsolnay Sinkó András terv. madarak, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm 2808330
10959
434
Zsolnay nagyméretű kakaós bögre, piros pöttyös, minimális kopás az aranyon, jelzett, m: 9 cm, d: 11,5 cm
2788533
10960
434
600
Zsolnay váza, jelzett, kopott, repedt m: 14 cm
2770205
10961
434
24000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2718799
10962
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2784504
10963
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2805323
10964
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán, lila tégely. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 5 cm 2805322
10965
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, kopott. 14x12 cm
2810707
10966
434
Hollóházi márvány mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF