Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806763
10942
434
Zsolnay vetkőző akt. Alapmázas. Jelzés nélkül, hibátlan 28 cm 2746483
10943
434
Zsolnay eozin mázas váza, lepattanásokkal, jelzett, m: 16 cm 2761766
10944
434
Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
2761756
10945
434
Zsolnay Pompadour mintás 6 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
2804700
10946
434
3+1 db keleti mintás Zsolnay porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan 2741819
10947
434
Zsolnay rőzsehordó. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 15 cm 2741818
10948
434
Zsolnay búgócsigás lány. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 14 cm 2777242
10949
434
24000
Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm
2746500
10950
434
3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17 cm
2746494
10951
434
3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 30-38cm 2746496
10952
434
3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 24-33cm 2753537
10953
434
Zsolnay Art Deco szendvicses tálca, jelzett, kopott, 16x41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF