Porzellan

Zahl der Lose: 232

Zsolnay vetkőző akt. Alapmázas. Jelzés nélkül, hibátlan 28 cm
10942.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas váza, lepattanásokkal, jelzett, m: 16 cm
10943.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
10944.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay Pompadour mintás 6 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
10945.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

3+1 db keleti mintás Zsolnay porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan
10946.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay rőzsehordó. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 15 cm
10947.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay búgócsigás lány. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 14 cm
10948.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm
10949.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17 cm
10950.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 30-38cm
10951.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 24-33cm
10952.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Art Deco szendvicses tálca, jelzett, kopott, 16x41 cm
10953.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF