Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806648
10930
434
Herendi virágmintás háncsnyomott tálka. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásokkal, d: 10 cm
2806645
10931
434
Herendi szőlőmintás, háncsnyomott süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 18,5 cm 2694789
10932
434
85000
2750551
10933
434
26000
12 személyes 14 darabos Zsolnay Pompadour vacsorázó készlet, jelzett, kopott,
2750489
10934
434
6 db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db előételes tányérral. Jelzett, kopásnyomokkal, egyik tányéron lepattanás. d: 12,5-19 cm 2750545
10935
434
6 db Zsolnay Pompadour mintás lapos tányér, jelzett, kopott, d: 23,5 cm
2807225
10936
434
50000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
2705825
10937
434
17000
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2762057
10938
434
6db Zsolnay hagymamintás lapostányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
2804233
10939
434
Zsolnay Pompadour mintás 6 személyes szendvicses készlet, jelzett, minimális kopásokkal. 2804232
10940
434
Zsolnay Pompadour mintás 5 személyes mokkás készlet, jelzett, minimális kopásokkal. 2806779
10941
434
Zsolnay leveles díszváza. Kézzel festett, jelzett (masszába nyomott jelzéssel), mázrepedésekkel, m: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF