Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2421102
10892
434
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2712113
10893
434
Herendi porcelán bross és fülklipsz párban. Kézzel festett jelzett, hibátlan. 5 cm
2807447
10894
434
22000
2807902
10895
434
24000
Herendi 1942 váza virágkosárral, rózsákon, leveleken kis lepattanás, kopott, jelzett, m: 26 cm
2760815
10896
434
22000
2697565
10897
434
28000
2803088
10898
434
15000
Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm 2802970
10899
434
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm 2765824
10900
434
Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm
2753523
10901
434
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 20 cm 2747514
10902
434
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2762257
10903
434
Herendi fácán mintás tejkiöntő, feltehetően egy 12 személyes teás készletnek lehetett a része, nagy méretű, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF