Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753353
11099
434
Német só- és borstartó, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 12 cm 2753377
11100
434
Régi kínai teáskanna, jelzés nélkül, sérült, m: 15 cm 2753416
11101
434
Bonbonier, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 11 cm
2808391
11102
434
Dísztál - Fúvott, optikailag díszített, üveg kínálótál, olvasztott arany füstlemezes levél díszítménnyel. Jelzés nélkül!: Simone Cenedese. - Muranó, Simone Cenedese, XX. század vége. Hibátlan. 26x13x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF