Porzellan

Zahl der Lose: 232

Villeroy & Boch Alt Srassburg - szervíz készlet. Jelzett, csorbákkal.
11027.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Villeroy & Boch Alt Srassburg - 2 személyes reggeliző készlet. Jelzett, hibátlan.
11028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Villeroy & Boch Alt Srassburg - 2 személyes reggeliző készlet. Jelzett, csorbákkal..
11029.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ilmenau hatszemélyes porcelán süteményes készlet rózsás mintával. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, a nagy tányér szélén kis sérüléssel, d: 8 - 17 cm
11030.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy méretű porcelán baba. 52 cm
11031.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kischemöller porcelán ló. Fehér mázas, jelzett, kopással. 44 cm
11032.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
9

Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, ragasztott, sérült. d: 21 cm
11033.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db régi kínai teáscsésze, kis sérülésekkel, kopásokkal. Jelzés nélkül.
11034.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

5 db cseh süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal d: 20 cm
11035.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rosenthal német rózsás váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11036.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal német madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11037.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

5 db német matricás süteményes tányér, jelzett, kopott, d: 15,5 cm
11038.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF