Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2788173
11027
434
4800
Villeroy & Boch Alt Srassburg - szervíz készlet. Jelzett, csorbákkal.
2788163
11028
434
Villeroy & Boch Alt Srassburg - 2 személyes reggeliző készlet. Jelzett, hibátlan. 2788167
11029
434
Villeroy & Boch Alt Srassburg - 2 személyes reggeliző készlet. Jelzett, csorbákkal..
2769491
11030
434
Ilmenau hatszemélyes porcelán süteményes készlet rózsás mintával. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, a nagy tányér szélén kis sérüléssel, d: 8 - 17 cm
2768347
11031
434
Nagy méretű porcelán baba. 52 cm 2768346
11032
434
5500
Kischemöller porcelán ló. Fehér mázas, jelzett, kopással. 44 cm 2773871
11033
434
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, ragasztott, sérült. d: 21 cm 2744357
11034
434
4600
4 db régi kínai teáscsésze, kis sérülésekkel, kopásokkal. Jelzés nélkül.
2744363
11035
434
5 db cseh süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal d: 20 cm
2753395
11036
434
Rosenthal német rózsás váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2753401
11037
434
3800
Rosenthal német madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2753445
11038
434
3200
5 db német matricás süteményes tányér, jelzett, kopott, d: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF