Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753269
11003
434
Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 11 cm
2804698
11004
434
Aquincum akt, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2802764
11005
434
Drasche bábozós kislány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2806641
11006
434
2 db Hüttl Tivadar porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 19 cm 2806749
11007
434
Fischer Ignác fajansz csésze, Johanna sorozat, máz alatt mintával. Jelzett, sérült, füle hiányzik, m: 6,5 cm + Villeroy & Boch Wallerfangen fajansz csésze, jelzett, kis sérülésekkel, m: 5 cm 2762009
11008
434
Bohemia leveses tál, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 36x20 cm
2784956
11009
434
Antik porcelán pipa, jelzés nélkül, kopott, h: 15 cm
2714408
11010
434
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
2743209
11011
434
12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
2771384
11012
434
Queen Isabell Klimt Collection porcelán reggeliző készlet, kétszemélyes, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 2765826
11013
434
Villeroy & Boch antik süteményes tányér, 4db, kis kopásokkal, jelzett, d: 20 cm
2785921
11014
434
11000
Ernst Wahliss. (Austrian, 1837-1900) Pergamon: Bécsi szecessziós fajansz kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF