Porzellan

Zahl der Lose: 232

Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 11 cm
11003.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincum akt, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11004.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche bábozós kislány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm
11005.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Hüttl Tivadar porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 19 cm
11006.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer Ignác fajansz csésze, Johanna sorozat, máz alatt mintával. Jelzett, sérült, füle hiányzik, m: 6,5 cm + Villeroy & Boch Wallerfangen fajansz csésze, jelzett, kis sérülésekkel, m: 5 cm
11007.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Bohemia leveses tál, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 36x20 cm
11008.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik porcelán pipa, jelzés nélkül, kopott, h: 15 cm
11009.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
11010.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
11011.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Queen Isabell Klimt Collection porcelán reggeliző készlet, kétszemélyes, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11012.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Villeroy & Boch antik süteményes tányér, 4db, kis kopásokkal, jelzett, d: 20 cm
11013.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ernst Wahliss. (Austrian, 1837-1900) Pergamon: Bécsi szecessziós fajansz kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
11014.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF