https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 232

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan Erdey Dezső (1902-1957) szobrász jelzett formaterve. m: 23,5 cm
1
10868.

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan Erdey Dezső (1902-1957) szobrász jelzett formaterve. m: 23,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Herendi Vieux mintás Gerpárd, Első kiadás R!, hálós és 24K arany festés, méret L (16cm x 13cm x 7cm), hibátlan állapot. Jelzett.
1
10869.

Herendi Vieux mintás Gerpárd, Első kiadás R!, hálós és 24K arany festés, méret L (16cm x 13cm x 7cm), hibátlan állapot. Jelzett.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herend- Tigris fekete hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
1
10870.

Herend- Tigris fekete hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi Vieux Tigris zöld hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
1
10871.

Herendi Vieux Tigris zöld hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi Vieux mintás Tigris fekvő, fekete hálós és 24K arany festéssel. Méret L (18cm x 7cm x 5cm), hibátlan állapot. Jelzett. Boltban már nem kapható típus.
1
10872.

Herendi Vieux mintás Tigris fekvő, fekete hálós és 24K arany festéssel. Méret L (18cm x 7cm x 5cm), hibátlan állapot. Jelzett. Boltban már nem kapható típus.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
1
10873.

Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kölnis üveg, kézzel festett porcelán, Nostredamus, kopott, restaurált, jelzett: Lippert & Haas Schlagenwald, 1830-46 körül, m: 21 cm
1
10874.

Antik kölnis üveg, kézzel festett porcelán, Nostredamus, kopott, restaurált, jelzett: Lippert & Haas Schlagenwald, 1830-46 körül, m: 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
1
10875.

Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan.
1
10876.

Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm
1
10877.

Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
"Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm
1
10878.

"Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
1
10879.

1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse