https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 232
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2808305
10868
434
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan Erdey Dezső (1902-1957) szobrász jelzett formaterve. m: 23,5 cm 2787246
10869
434
0
200000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Vieux mintás Gerpárd, Első kiadás R!, hálós és 24K arany festés, méret L (16cm x 13cm x 7cm), hibátlan állapot. Jelzett.
Das Lot is nicht erreichbar
2787490
10870
434
0
200000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herend- Tigris fekete hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
Das Lot is nicht erreichbar
2787478
10871
434
0
160000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Vieux Tigris zöld hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
Das Lot is nicht erreichbar
2787485
10872
434
0
160000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Vieux mintás Tigris fekvő, fekete hálós és 24K arany festéssel. Méret L (18cm x 7cm x 5cm), hibátlan állapot. Jelzett. Boltban már nem kapható típus.
Das Lot is nicht erreichbar
2622523
10873
434
0
85000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Das Lot is nicht erreichbar
2784954
10874
434
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kölnis üveg, kézzel festett porcelán, Nostredamus, kopott, restaurált, jelzett: Lippert & Haas Schlagenwald, 1830-46 körül, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2784826
10875
434
0
150000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2809745
10876
434
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
2804591
10877
434
0
11000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm 2808818
10878
434
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
"Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2808806
10879
434
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse