Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808070
10979
434
Hollóházi szedermintás 6 személyes kompótos készlet, hibátlan, d: 14-23 cm 2808074
10980
434
Hollóházi szedermintás mokkás csésze aljjal, 6-6db, hibátlan. 2804468
10981
434
Hollóházi vegyes tétel, állapot, jelzett.
2804392
10982
434
Hollóházi HONVÉD 4 db mokkás csésze, 1 db cukortartó, 1 db korsó, jelzett, hibátlan. 2804694
10983
434
Hollóházi nyuszik, jelzett, kopott, d: 7 cm 2804690
10984
434
Hollóházi népies porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
2804678
10985
434
Hollóházi kotyogó kiöntő, kopott, hajszálrepedéssel, jelzett, m: 11 cm 2804671
10986
434
Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
2806673
10987
434
4 db Hollóházi Márka Vermouth Budafok pohár, porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm
2802757
10988
434
Hollóházi kotyogós kávéfőző jó állapotban 2762017
10989
434
Hollóházi rózsa mintás tojás bonbonier, jelzett, hibátlan, 14x9,5cm
2762061
10990
434
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF