Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563838
10991
434
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2738376
10992
434
Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 4,5x8cm
2753337
10993
434
Hollóházi leveles tálka, jelzett, kopott, d: 14 cm
2753275
10994
434
Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x10 cm 2634358
10995
434
Hollóházi porcelán bonbonier, Jurcsák László által tervezett mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm 2767283
10996
434
4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal.
2810888
10997
434
Drasche porcelán, 3 db: Teáskanna, tej kiöntő, cukortartó, matricás, apró kopásnyomokkal 2802395
10998
434
Drasche térdelő női akt, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2808257
10999
434
3800
Aquincum bólogatós porcelán cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm 2804075
11000
434
4800
Kőbányai Porcelán Gyár, kancsó, kopott, jelzett, m: 22,5 cm 2742546
11001
434
Drasche porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x9x7 cm
2744710
11002
434
Kőbányai óriási mozsár, porcelán, fa, korának megfelelő állapotban, m: 17cm, h: 33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF