Porzellan

Zahl der Lose: 232

Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
10991.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 4,5x8cm
10992.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi leveles tálka, jelzett, kopott, d: 14 cm
10993.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x10 cm
10994.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi porcelán bonbonier, Jurcsák László által tervezett mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
10995.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal.
10996.

Rufpreis:
2 400 HUF

Drasche porcelán, 3 db: Teáskanna, tej kiöntő, cukortartó, matricás, apró kopásnyomokkal
10997.

Rufpreis:
2 800 HUF

Drasche térdelő női akt, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
10998.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Aquincum bólogatós porcelán cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm
10999.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kőbányai Porcelán Gyár, kancsó, kopott, jelzett, m: 22,5 cm
11000.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Drasche porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x9x7 cm
11001.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kőbányai óriási mozsár, porcelán, fa, korának megfelelő állapotban, m: 17cm, h: 33 cm
11002.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF