Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2802972
10918
434
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15x8 cm 2753530
10919
434
Óherendi virágmintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, hajszálrepedéssel.
2753495
10920
434
Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" mázas porcelán plakett d: 8 cm 2809770
10921
434
Herendi fehér mázas, nagyméretű, mokkás kanna, jelzett (mély nyomás), rózsán kis csorba. m: 24 cm
2809645
10922
434
2 db Herendi Apponyi mintás tányér, jelzett, sérült, d: 24,5 cm 2806736
10923
434
Herendi virágmintás leveles tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x9 cm 2806723
10924
434
Herendi nyuszi pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2806683
10925
434
Herendi virágmintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásokkal, 12x9,5 cm
2806678
10926
434
Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5x11 cm
2806674
10927
434
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 12x9 cm 2806670
10928
434
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 12x9 cm 2806651
10929
434
Herendi virágmintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF