Porzellan

Zahl der Lose: 232

Wurttemberg Porzellan Manufaktur porcelán szenteltvíz tartó fali edény festett biszkvit porcelán, hibátlan. 23 cm
11087.

Rufpreis:
3 000 HUF
28

4 db Alföldi MALÉV tálka, jelzett, hozzá só, bors, frissítő 12x18 cm
11088.

Rufpreis:
4 000 HUF

Akt. Jelzett fehér mázas porcelán, Hibátlan 17 cm
11089.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1914 Vilmos és Ferenc József császár I. világháborús emlék fajansz bögre, sérült 10 cn
11090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik váza, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
11091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
11092.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tejkiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 16 cm
11093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm
11094.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23,5 cm
11095.

Rufpreis:
1 000 HUF

11096.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rózsás kacsa figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal m: 6 cm
11097.

Rufpreis:
800 HUF

Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6 cm
11098.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF