Porzellan Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807072
11087
434
Wurttemberg Porzellan Manufaktur porcelán szenteltvíz tartó fali edény festett biszkvit porcelán, hibátlan. 23 cm 2808319
11088
434
4 db Alföldi MALÉV tálka, jelzett, hozzá só, bors, frissítő 12x18 cm 2802761
11089
434
Akt. Jelzett fehér mázas porcelán, Hibátlan 17 cm
2800500
11090
434
cca 1914 Vilmos és Ferenc József császár I. világháborús emlék fajansz bögre, sérült 10 cn 2780101
11091
434
Antik váza, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
2780100
11092
434
3400
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
2788538
11093
434
Tejkiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 16 cm
2805033
11094
434
Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm 2804685
11095
434
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23,5 cm
2771984
11096
434
2753328
11097
434
Rózsás kacsa figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal m: 6 cm
2753335
11098
434
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF