Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563838
11270
430
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
2744790
11271
430
Hollóházi OTP logós mokkás szett, dobozban. Jelzés nélkül. 2764739
11272
430
Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31 cm 2749791
11273
430
11000
Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Ki Istenben hizik Nemcsalatkozik" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23,5 cm 2749792
11274
430
11000
Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Kati" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23 cm 2764531
11275
430
Hollóházi nagy kínáló tál, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 30x29cm 2764442
11276
430
4600
Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm
2762490
11277
430
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 31 cm
2762459
11278
430
Hollóházi kócsag kézzel festett jelzett hibátlan 20 cm 2762435
11279
430
Hollóházi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2762061
11280
430
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm
2762017
11281
430
Hollóházi rózsa mintás tojás bonbonier, jelzett, hibátlan, 14x9,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF