Porzellan

Zahl der Lose: 244

Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
11270.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi OTP logós mokkás szett, dobozban. Jelzés nélkül.
11271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31 cm
11272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Ki Istenben hizik Nemcsalatkozik" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23,5 cm
11273.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Kati" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23 cm
11274.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Hollóházi nagy kínáló tál, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 30x29cm
11275.

Rufpreis:
2 800 HUF
30

Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm
11276.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 31 cm
11277.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi kócsag kézzel festett jelzett hibátlan 20 cm
11278.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11279.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm
11280.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi rózsa mintás tojás bonbonier, jelzett, hibátlan, 14x9,5cm
11281.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF