Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759119
11258
430
4600
Zsolnay pillangómintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, mázrepedésekkel, 10,5x10,5 cm 2759351
11259
430
Zsolnay lányka kancsóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2718799
11260
430
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm
2762584
11261
430
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2736602
11262
430
Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm 2736371
11263
430
3800
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tányér. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2736370
11264
430
3800
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tányér. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2764348
11265
430
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, mázhibával, m: 20 cm
2761064
11266
430
Hollóházi bonbonier, Jurcsák László terve, sérült, jelzett, d: 18 cm
2762006
11267
430
Hollóházi porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
2654935
11268
430
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2731768
11269
430
Hollóházi Energigazdálkodési Tudományos Egyesület 2 db porcleán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF