Porzellan

Zahl der Lose: 244

11331.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11332.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm
11333.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11334.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karlsbadi porcelán dísztányér, jelzés nélkül, kopásokkal. D: 25 cm
11336.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Balatonföred tehén formájú tejkiöntő, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 15 cm
11337.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
9

Virágos leányka, kézzel festett, jelzett: Schwarza-Saalbahn Porzellanfabrik E.&A. Müller. 1895 körül, sérült, m: 8,5 cm
11338.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel.
11339.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11340.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thun Czechoslovakia hatszemélyes porcelán étkészlet, mély-, lapos- és süteményes tányérok (össz. 18 db). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11341.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Aquincum-Hüttl Tivadar porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 38x23 cm
11342.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Porcelán konyhai szett, 11 db: fedeles cukor- és kávétartó, ovális tál, szószos kiöntő, vágódeszka, szalvétatartó, só- és borsszóró, 3 db tálka. Hagymás, virágos (többségük máz alatti) kék mintával, különböző jelzéssel. Újszerű állapotban.
11343.

Rufpreis:
6 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF