Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2558813
11331
430
2701386
11332
430
KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm 2701384
11333
430
500
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm
2729645
11334
430
Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
2654946
11336
430
4800
Karlsbadi porcelán dísztányér, jelzés nélkül, kopásokkal. D: 25 cm
2745067
11337
430
6500
Balatonföred tehén formájú tejkiöntő, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 15 cm 2765153
11338
430
Virágos leányka, kézzel festett, jelzett: Schwarza-Saalbahn Porzellanfabrik E.&A. Müller. 1895 körül, sérült, m: 8,5 cm 2765200
11339
430
Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel.
2740784
11340
430
Agricum keserű italkülönlegesség, Egervin. Porcelán flaska, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm
2763495
11341
430
6500
Thun Czechoslovakia hatszemélyes porcelán étkészlet, mély-, lapos- és süteményes tányérok (össz. 18 db). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2762570
11342
430
Aquincum-Hüttl Tivadar porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 38x23 cm
2762198
11343
430
Porcelán konyhai szett, 11 db: fedeles cukor- és kávétartó, ovális tál, szószos kiöntő, vágódeszka, szalvétatartó, só- és borsszóró, 3 db tálka. Hagymás, virágos (többségük máz alatti) kék mintával, különböző jelzéssel. Újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF