Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2762022
11319
430
Schaubach Kunst, német mandolinozó puttó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2762060
11320
430
Kahla hagymamintás süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
2764913
11321
430
Polona Art Kerámiagyár: Ukrán szerelmespár. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm
2764919
11322
430
Polona Art Kerámiagyár: Szeret nem szeret ukrán lányka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 31 cm
2764808
11323
430
Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, kopásokkal 17 cm 2749837
11324
430
Porcelán Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, 8,5x20 cm 2744797
11325
430
Alföldi mokkás szett, dobozban. Hódmezővásárhely címerével. Jelzett. Hibátlan. 2705016
11326
430
2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm
2726600
11327
430
Elbogen Epiag porcelán vajtartó, szószos tál, sótartó, cukortartó, kávéskanna, 2 csésze, kiöntő Matricás jelzett, minimális kopással 2730214
11328
430
4800
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm 2746262
11329
430
7500
Whittard of Chelsea egy személyes teás készlet, porcelán, gyári dobozában.
2539723
11330
430
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF