Porzellan

Zahl der Lose: 244

Schaubach Kunst, német mandolinozó puttó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11319.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kahla hagymamintás süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11320.

Rufpreis:
6 000 HUF

Polona Art Kerámiagyár: Ukrán szerelmespár. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm
11321.

Rufpreis:
5 000 HUF

Polona Art Kerámiagyár: Szeret nem szeret ukrán lányka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 31 cm
11322.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, kopásokkal 17 cm
11323.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, 8,5x20 cm
11324.

Rufpreis:
2 800 HUF

Alföldi mokkás szett, dobozban. Hódmezővásárhely címerével. Jelzett. Hibátlan.
11325.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm
11326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Elbogen Epiag porcelán vajtartó, szószos tál, sótartó, cukortartó, kávéskanna, 2 csésze, kiöntő Matricás jelzett, minimális kopással
11327.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm
11328.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Whittard of Chelsea egy személyes teás készlet, porcelán, gyári dobozában.
11329.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm
11330.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF