Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759956
11356
430
Levendula mintás porcelán bögre pár. Dekoratív karton tartóval, matricás, jelzett, hibátlan 11 cm 2759992
11357
430
Klasszikus mintájú süteményes, szendvicses tálca. Matricás, jelzett, kopott 16x45 cm
2761993
11358
430
MZ porcelán teás kiöntő. Szecessziós festéssel. Jelzett, kopással. 24 cm, m: 22 cm 2761944
11359
430
Kőbányai porcelán olvasó bagoly. Kézzel festett, jelzett, kopással 7,5 cm 2761949
11360
430
Aquincum porcelán pingvin. Kézzel festett, jelzett, lepattanással 12 cm 2761974
11361
430
Aquincum porcelán kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761909
11362
430
MOM kunstporzelan kutya figura, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761847
11363
430
Rosenthal porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761849
11364
430
Delft szélmalom mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2758876
11365
430
Pelikánok azonosítatlan jelzéssel jelzett fehér mázas porcelán d: 21 cm
2758996
11366
430
Köbányai porcelán kapáló lányka kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
2759064
11367
430
Fekete és fehér macska porcelán sószóró 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF