Porzellan

Zahl der Lose: 244

Levendula mintás porcelán bögre pár. Dekoratív karton tartóval, matricás, jelzett, hibátlan 11 cm
11356.

Rufpreis:
2 800 HUF

Klasszikus mintájú süteményes, szendvicses tálca. Matricás, jelzett, kopott 16x45 cm
11357.

Rufpreis:
4 000 HUF

MZ porcelán teás kiöntő. Szecessziós festéssel. Jelzett, kopással. 24 cm, m: 22 cm
11358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőbányai porcelán olvasó bagoly. Kézzel festett, jelzett, kopással 7,5 cm
11359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum porcelán pingvin. Kézzel festett, jelzett, lepattanással 12 cm
11360.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum porcelán kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
11361.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

MOM kunstporzelan kutya figura, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
11362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosenthal porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan. 12 cm
11363.

Rufpreis:
3 000 HUF

Delft szélmalom mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm
11364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pelikánok azonosítatlan jelzéssel jelzett fehér mázas porcelán d: 21 cm
11365.

Rufpreis:
3 000 HUF

Köbányai porcelán kapáló lányka kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
11366.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fekete és fehér macska porcelán sószóró 8 cm
11367.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF