Porzellan

Zahl der Lose: 244

2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm
11394.

Rufpreis:
3 000 HUF

1 db fajansz csésze + 5 db alj, máz alatti kék mintával. Jelzett, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Mázrepedésekkel, m: 5 cm, d: 10,5 cm
11395.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
11396.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sarreguemines két különböző virágmintás porcelán csésze és alj (2-2 db). Matricás, jelzett, kis kopással.
11397.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
17

Aquincumi királylány és békakirályfi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11398.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum áttört szélű porcelán tálka, Apponyi jellegű mintával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 17x16 cm
11399.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kahla retró német porcelán teáskészlet, hatszemélyes, irizáló réteggel. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 10 cm, 15 cm
11400.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 db porcelán tojás alakú szelence, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
11401.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán kacsa pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán Gyula és Hajdúszoboszló emlék vázácska és tálka, össz. 3 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9-10 cm, d: 9 cm
11403.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Alföldi porcelán Hódmezővásárhely szett: pálinkás készlet, hatszemélyes, kiöntő, tálca és kupicák + mokkás készlet, cukortartó és 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, minimális kopással.
11404.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche táncoló medve, porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm
11405.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF