Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, m... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Huttl-Tivadar-porcelan-kionto-monogramos-m-10-cm-plus-nem-hozzavalo-monogramos-alj-d-15-cm~II2762535
2762535
11396
430
Beschreibung: Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert