Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2728441
11380
430
Royal porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 10 cm 2610676
11381
430
Angol Wedgwood poháralátét 4 db, jelzett, mázrepedésekkel. d:10,5cm 2667273
11382
430
Royal Tettau német porcelán kupa, ón rátéttel, matricás, jelzett, kopott, m: 15 cm
2411749
11383
430
Hutschenreuter süteményes tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 31 cm
2611100
11384
430
Schedel Bavaria porcelán söröskorsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
2611102
11385
430
Johannes 80 von der erlau sörös korsó, porcelán, jelzés nélkül, m:12,5cm
2578164
11388
430
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm 2730760
11389
430
4200
Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, kopásnyomokkal, 9x7,5 cm
2763094
11390
430
3800
Aquincumi porcelán fésülködő akt, 2 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2762650
11391
430
Fischer & Mieg (F&M) antik porcelán tálca, aranyozott, plasztikus díszítéssel, gyümölcsös mintával, XIX. sz. második fele. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, sérült, dróttal megerősítve, 33,5x26 cm 2762622
11392
430
Fajansz reggeliző tálka és tojástartó. Matricás, jelzés nélkül, kopott, 25,5x16 cm, m: 7 cm 2762628
11393
430
3800
Szecessziós, virágmintás porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 42,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF