Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2762000
11344
430
Antik német fajansz korsó. Kézzel festett, alján jelzett, kis mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2759122
11345
430
2759123
11346
430
Royal Tudor Ware Ironstone, angol fajansz teáskanna, '17th Century England' máz alatti mintával. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
2759125
11347
430
2765002
11348
430
3 db kézzel festett, antik porcelán tányér, kopottak, d: 19 cm
2761040
11349
430
3800
Virágmintás porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
2761041
11350
430
3800
Witeg Kőporc virágmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
2761049
11351
430
2761061
11352
430
Bavaria bonbonier, matricás porcelán, Rembrandt Női képmás festménye nyomán díszített, jelzett, kopásokkal, d: 10 cm 2761332
11353
430
Antik kínáló, 3db, jelzett, fajansz, sérülésekkel, d: 19 cm
2761321
11354
430
Apulum román retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
2760756
11355
430
Alföldi népmese mintás dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF