Porzellan

Zahl der Lose: 244

Antik német fajansz korsó. Kézzel festett, alján jelzett, kis mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11344.

Rufpreis:
8 000 HUF

11345.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Tudor Ware Ironstone, angol fajansz teáskanna, '17th Century England' máz alatti mintával. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
11346.

Rufpreis:
5 000 HUF

11347.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db kézzel festett, antik porcelán tányér, kopottak, d: 19 cm
11348.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágmintás porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
11349.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Witeg Kőporc virágmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11350.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11351.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bavaria bonbonier, matricás porcelán, Rembrandt Női képmás festménye nyomán díszített, jelzett, kopásokkal, d: 10 cm
11352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik kínáló, 3db, jelzett, fajansz, sérülésekkel, d: 19 cm
11353.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apulum román retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11354.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alföldi népmese mintás dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 29 cm
11355.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF