Porzellan

Zahl der Lose: 244

Adamo gold collection 6 személyes kávés csésze és alj készlet, matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában
11368.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Cluj-Napoca román fonott kosár, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11369.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Olasz stílusú hattyú szán formájú porcelán figura, kézzel festett bisquit, jelzett, farktollain feltehetően puttó ülhetett. Sérült, jelzett, formaszám: 1830. Kis kopásokkal, repedéssel. m: 11 cm
11370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ilmenau kínálótál. Kézzel festett, kis mázhibával. 29x21 cm
11371.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Cseh Altwien porcelán tányér, sérült, d: 30 cm
11372.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retkes jelzéssel: kézi festésű porcelán bonbonniere. Kis kopással 11x8 cm
11373.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm
11374.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm
11375.

Rufpreis:
1 600 HUF

Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm
11376.

Rufpreis:
2 000 HUF

2db holland radiátor párologtató, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, belül vízkőnyomokkal, 19x9 cm
11377.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
11378.

Rufpreis:
4 000 HUF

11379.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF