Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761719
11368
430
Adamo gold collection 6 személyes kávés csésze és alj készlet, matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában 2762015
11369
430
4800
Cluj-Napoca román fonott kosár, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
2762358
11370
430
Olasz stílusú hattyú szán formájú porcelán figura, kézzel festett bisquit, jelzett, farktollain feltehetően puttó ülhetett. Sérült, jelzett, formaszám: 1830. Kis kopásokkal, repedéssel. m: 11 cm 2764742
11371
430
3800
Ilmenau kínálótál. Kézzel festett, kis mázhibával. 29x21 cm 2762919
11372
430
Cseh Altwien porcelán tányér, sérült, d: 30 cm
2764750
11373
430
Retkes jelzéssel: kézi festésű porcelán bonbonniere. Kis kopással 11x8 cm
2684078
11374
430
2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm 2589217
11375
430
Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm
2667473
11376
430
Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm
2732390
11377
430
4600
2db holland radiátor párologtató, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, belül vízkőnyomokkal, 19x9 cm 2732367
11378
430
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
2682686
11379
430
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF