Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2622523
11173
430
120000
2759279
11174
430
50000
Herendi kínai Ming mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:12,5 cm, d: 14.5 cm / Herend Chinese pattern bowl
2717478
11175
430
48000
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm. 2746722
11176
430
50000
Meissen díszváza, kézzel festett porcelán, ezüst peremmel, jelzett. Kopásnyomokkal, m: 28 cm
2592210
11177
430
32000
2592215
11178
430
32000
2763709
11179
430
40000
Zsolnay porcelán kagyló formájú kártya tartó, dísztál. Kézzel festett, jelzett, (Troicsikné) hibátlan 33x25 cm 2762922
11180
430
38000
Sarreguemines nagy méretű, gyümölcsös dísztál, jelzett, kopásokkal, d:38 cm
2761095
11181
430
24000
Herendi porcelán kaspó, Motifs Hongrois Grand (MHG) dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16,5 cm, m: 14,5 cm 2578180
11182
430
24000
Carlsbad kínai mintás készlet, tál + 6 db tányér. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopott, 25x18,5 cm és 14,5x14,5 cm 2735483
11183
430
44000
Herendi Zova mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32 cm 2764734
11184
430
26000
Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), restaurált, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF