Porzellan

Zahl der Lose: 244

Herendi Viktória mintás porcelán fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 27x17 cm
11197.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, plasztikus rózsa motívummal, lepattanásokkal, minimális kopásokkal, jelzett, d: 9,5cm
11198.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Zova mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással 8x7 cm
11199.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm
11200.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi purpur Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 19 cm
11201.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, csorbával, jelzett, d: 24,5cm
11202.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db Herendi fácán mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12x8 cm
11203.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x8 cm
11204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi indás füles tálca. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, 28x20 cm
11205.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Rotschild mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x10 cm
11206.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi fácán mintás porcelán tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm
11207.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 5x3,5 cm
11208.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF