Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760068
11197
430
Herendi Viktória mintás porcelán fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 27x17 cm 2761055
11198
430
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, plasztikus rózsa motívummal, lepattanásokkal, minimális kopásokkal, jelzett, d: 9,5cm 2761818
11199
430
Herendi Zova mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással 8x7 cm 2578176
11200
430
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm 2736367
11201
430
Herendi purpur Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 19 cm 2701914
11202
430
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, csorbával, jelzett, d: 24,5cm
2761857
11203
430
3 db Herendi fácán mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12x8 cm 2761853
11204
430
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x8 cm 2759362
11205
430
Herendi indás füles tálca. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, 28x20 cm
2761860
11206
430
Herendi Rotschild mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x10 cm 2761862
11207
430
Herendi fácán mintás porcelán tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm 2761844
11208
430
2 db Herendi fácán mintás porcelán fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 5x3,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF