Herendi Zova mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással ... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-Zova-mintas-porcelan-talka-Kezzel-festett-jelzett-kopassal-8x7-cm~II2761818
2761818
11199
430
Beschreibung: Herendi Zova mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással 8x7 cm
: karap_norbert