Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760073
11234
430
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzés nélkül (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm
2762054
11235
430
Zsolnay Marie Antoinette mintás mokkás csésze 5db, alj, 6db, jelzett, minimális kopásokkal. 2762283
11236
430
Zsolnay Török János terv: Tornász lány. Késszel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 26 cm 2756316
11237
430
Zsolnay akt, alapmázas porcelán, máz alatti repedésekkel, jelzés nélkül, m:25 cm 2654924
11238
430
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal. 2598533
11239
430
7500
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm 2761352
11240
430
Zsolnay bika. Kézzel festett, jelzett, kis mázhiba. Formaterv: Török János 18 cm 2765607
11241
430
Zsolnay porcelán Szegedi emlék bögre. Matricás, jelzett, kopott 9 cm 2728438
11242
430
Zsolnay mokkás készlet hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kiöntő csöve sérült . 2759346
11243
430
3 db Zsolnay porcelán tárgy: váza, m: 15 cm + bonbonier, d: 8,5 cm + tálka, 11x7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2697515
11244
430
3800
Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm 2697518
11245
430
3800
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF