Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2700318
11246
430
3 db Zsolnay kulacs magyaros mintákkal. Kézzel festett, jelzett, 12-7,5 cm 2717547
11247
430
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2762485
11248
430
2761047
11249
430
Zsolnay szüretelő pohár, eozin mázas porcelánfajansz, 20. század közepe. Jelzett, kis hibával és hajszálrepedéssel. m: 16 cm 2761351
11250
430
Zsolnay vaddisznó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2761869
11251
430
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2761750
11252
430
Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d: 23 cm 2761749
11253
430
Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d: 23 cm 2717882
11254
430
Zsolnay porcelán korsó, jelzett, mázhibákkal, m: 28 cm 2736604
11255
430
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5 cm 2700326
11256
430
Zsolnay porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, kopott. d: 8 cm 2700341
11257
430
3400
Zsolnay retro porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF