Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761497
11209
430
Herendi 1946 porcelán Viktória mintás mokkás csésze alj, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel, kopott!!, m: 10,5 cm
2761592
11210
430
3800
Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, belsejében lepattanás, d:8 cm 2762019
11211
430
Herendi virágmintás, leveles cukortartó, jelzett, kis kopásokkal, 11x8 cm 2762456
11212
430
4400
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2764753
11213
430
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, 9x7,5cm
2736368
11214
430
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14,5×8 cm 2736369
11215
430
3800
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm 2758943
11216
430
Zsolnay Pécs Orvostudományi Egyetem eozin mázas plakett. Jelzett, hibátlan. d: 11 cm
2759117
11217
430
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 10,5 cm 2759113
11218
430
Herendi Viktória mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 2758476
11219
430
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 13,5x9 cm 2759354
11220
430
Herendi Tertia virágos tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 20x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF