Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2598550
11418
430
4200
Wick Werkw 1926 boros korsó, steinzeug, hibátlan, m: 16 cm 2598551
11419
430
4400
4 db mini sörös korsó, Salzburg vára, San Franciscó-i kábelvasút egyik kocsija, Brüsszel címere, müncheni katedrális egyik tornya, részben jelzett, (Gerzi, USA, dbgm, stb) kopásnyomokkal, m: 10-13 cm 2598535
11420
430
5500
Rastal német sörös korsó, steinzeug, jelzett, hibátlan, oldalán sörhordó férfi, m: 13,5 cm
2765608
11421
430
5500
Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF