Porzellan

Zahl der Lose: 244

Zsolnay 8 személyes vegyes étkészlet, 1930-40 körül, kopásnyomokkal, jelzett.
11221.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan
11223.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott.
11224.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay eozin mázas asztali lámpa. 31 cm égővel
11225.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

6db Zsolnay hagymamintás lapostányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
11226.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11227.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11228.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

11229.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm
11230.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
11231.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay Pompadour mintás 6 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
11232.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay virágmintás dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 30 cm
11233.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF