Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2733177
11221
430
60000
Zsolnay 8 személyes vegyes étkészlet, 1930-40 körül, kopásnyomokkal, jelzett. 2761745
11223
430
38000
Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan 2761747
11224
430
36000
18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott. 2761753
11225
430
24000
Zsolnay eozin mázas asztali lámpa. 31 cm égővel 2762057
11226
430
24000
6db Zsolnay hagymamintás lapostányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
2705825
11227
430
2694789
11228
430
120000
2654925
11229
430
22000
2731762
11230
430
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm 2761766
11231
430
Zsolnay Pompadour mintás 6 db mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
2761756
11232
430
Zsolnay Pompadour mintás 6 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással.
2761100
11233
430
15000
Zsolnay virágmintás dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF