Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2756351
11295
430
Kutani japán díszváza, korall alapon arany festéssel, stilizált krizantém motívummal, porcelán, jelzett, hibátlan. m: 9, d: 11 cm 2756411
11296
430
Sevres francia dísztányér, kézzel festett, aranyozott, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2717500
11297
430
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, etikettel is, hibátlan, 1960 körül, m: 14 cm
2749794
11298
430
11000
Sarreguemines francia 4 személyes reggeliző készlet, jelzett, kis lepattanásokkal. 2592219
11299
430
2592222
11300
430
2466424
11301
430
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2732387
11302
430
15000
5 db Delft Royal G. porcelán tányér, kézzel festett, Rembrant, Diego Velázquez , hölgy, asszony és gitáros. Kopásnyomokkal, d: 16,5cm 2743213
11303
430
22000
6 személyes halas készlet, jelzett: Bavaria, hibátlan. 2743209
11304
430
12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
2714408
11305
430
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
2421308
11306
430
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF