Porzellan

Zahl der Lose: 244

Kutani japán díszváza, korall alapon arany festéssel, stilizált krizantém motívummal, porcelán, jelzett, hibátlan. m: 9, d: 11 cm
11295.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sevres francia dísztányér, kézzel festett, aranyozott, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
11296.

Rufpreis:
10 000 HUF

Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, etikettel is, hibátlan, 1960 körül, m: 14 cm
11297.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sarreguemines francia 4 személyes reggeliző készlet, jelzett, kis lepattanásokkal.
11298.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
15

11299.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11300.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11301.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db Delft Royal G. porcelán tányér, kézzel festett, Rembrant, Diego Velázquez , hölgy, asszony és gitáros. Kopásnyomokkal, d: 16,5cm
11302.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 személyes halas készlet, jelzett: Bavaria, hibátlan.
11303.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
11304.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
11305.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11306.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF