Porzellan

Zahl der Lose: 244

KPM jelzett porcelán étkészlet, hiányos, kopott, néhányon lepattanás.
11307.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzés nélkül, peremén kisebb sérülések, d: 21 cm
11308.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hüttl Tivadar Budapest tortatál, kézzel festett porcelán, kopott, d: 37,5 cm
11309.

Rufpreis:
12 000 HUF

11310.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, I-IV., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11311.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11312.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2 db panda porcelán figura 9 cm, 12 cm orosz. jelzett, hibátlan.
11313.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Royal dux porcelán medve figura. Kézzel festett, egyik jelzett, hibátlan.
11314.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

7 db Gránit dísztányér. Kézzel festett, jelzett, vegyes állapotban d:18-23 cm
11315.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bareuther Bavaria porcelán teás készlet. Négy személyes. Aranyozott, jelzett, virág mintás, hibátlan
11316.

Rufpreis:
8 000 HUF

ENS porcelán virágszirmok. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 6, 7 cm
11317.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x23 cm
11318.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF