Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2701504
11307
430
KPM jelzett porcelán étkészlet, hiányos, kopott, néhányon lepattanás.
2735568
11308
430
14000
Kínai porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzés nélkül, peremén kisebb sérülések, d: 21 cm
2744597
11309
430
Hüttl Tivadar Budapest tortatál, kézzel festett porcelán, kopott, d: 37,5 cm 2760569
11310
430
2760566
11311
430
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, I-IV., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
2761446
11312
430
2761355
11313
430
2 db panda porcelán figura 9 cm, 12 cm orosz. jelzett, hibátlan. 2761356
11314
430
2 db Royal dux porcelán medve figura. Kézzel festett, egyik jelzett, hibátlan.
2760757
11315
430
5500
7 db Gránit dísztányér. Kézzel festett, jelzett, vegyes állapotban d:18-23 cm 2759991
11316
430
Bareuther Bavaria porcelán teás készlet. Négy személyes. Aranyozott, jelzett, virág mintás, hibátlan 2761821
11317
430
ENS porcelán virágszirmok. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 6, 7 cm 2758393
11318
430
Rosenthal porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF