Porzellan Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761851
11185
430
Herendi Rotschild mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2421102
11186
430
2698610
11187
430
28000
Herendi nagy méretű zöld Apponyi mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28cm
2697565
11188
430
28000
2712113
11189
430
11000
Herendi porcelán bross és fülklipsz párban. Kézzel festett jelzett, hibátlan. 5 cm
2760815
11190
430
22000
2761724
11191
430
Herendi, Óherendi Turul fehér mázas, jelzett, kis sérüléssel 31 cm 2758392
11192
430
15000
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és biszkvit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2761454
11193
430
15000
6 db Óherendi, Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11 cm
2759276
11194
430
Herendi csipkebogyó mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 39x29 cm 2761861
11195
430
Herendi Rotschild mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2760066
11196
430
Herendi Viktória mintás porcelán virágtartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x12x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF