Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Nagy Imola (1976-): Kifordult önmagából a világ. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 60x80cm
10340.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Nagy Imola (1976-): A nő piros ruhában. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 60x80cm
10341.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Nagy Imola (1976-): A kapcsolatok. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 80x80cm
10342.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10343.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

10344.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

10345.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10346.

Rufpreis:
8 000 HUF

10347.

Rufpreis:
10 000 HUF

10348.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Nemes Lampérth József: Női akt. Szitanyomat, papír. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Lapméret: 66x50,5 cm
10349.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Németh János (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 15,5x20 cm
10350.

Rufpreis:
12 000 HUF

10351.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF