Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Sinkó Károly (1910-1967): Szent István. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 27,5x20,5 cm
10424.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Somlai Vilma (1938-2007): Virágcsokor. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, sérült 36x29 cm
10425.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

10426.

Rufpreis:
2 400 HUF

10427.

Rufpreis:
2 400 HUF

10428.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Petneházi rét. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27x20 cm
10429.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Öreg tölgy. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 21,5x15 cm
10430.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stefanovits Péter (1947- ): Varázsló II. Vegyes technika, papír, jelzett, 20x22,5 cm
10431.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Stefanovits Péter (1947- ): Varázsló I. Vegyes technika, papír, jelzett, 20x22,5 cm
10432.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Stefanovits Péter (1947- ): Test II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/20), 10x10 cm (lapméret: 35x24,5 cm)
10433.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó jelzéssel: Erdei ház. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10434.

Rufpreis:
12 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kálmán emlékére. Színes rézkarc, papír, jelzett. 9,5x9 cm.
10435.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF