Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735976
10424
427
Sinkó Károly (1910-1967): Szent István. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 27,5x20,5 cm 2642399
10425
427
100
Somlai Vilma (1938-2007): Virágcsokor. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, sérült 36x29 cm
2642449
10426
427
2642447
10427
427
2642445
10428
427
2735173
10429
427
Sostarics Lajos (1896-1968): Petneházi rét. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27x20 cm
2735174
10430
427
Sostarics Lajos (1896-1968): Öreg tölgy. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 21,5x15 cm
2726789
10431
427
Stefanovits Péter (1947- ): Varázsló II. Vegyes technika, papír, jelzett, 20x22,5 cm 2726794
10432
427
Stefanovits Péter (1947- ): Varázsló I. Vegyes technika, papír, jelzett, 20x22,5 cm 2726801
10433
427
Stefanovits Péter (1947- ): Test II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/20), 10x10 cm (lapméret: 35x24,5 cm) 2735116
10434
427
Szabó jelzéssel: Erdei ház. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm 2728760
10435
427
Stettner Béla (1928-1984): Kálmán emlékére. Színes rézkarc, papír, jelzett. 9,5x9 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF