Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

Santhó Miklós (1868-1944): Körmenet, 1931. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton alja foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x24 cm
10412.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm.
10413.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1924. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Alsó részén kissé sérült. 32x37 cm.
10414.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. 32x39 cm.
10415.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sárközy Erzsébet (?-): Az ég Aliga felett (Balatoni naplemente). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 38x46 cm.
10416.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
10417.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Schmidt Rudolf (?-): Budapest, Halászbástya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. 43x61 cm
10418.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schmidt Rudolf (?-): Budakeszi részlet, 1966. Filctoll, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Feltekerve. Karton sérült, mű ép. 20x30 cm
10419.

Rufpreis:
3 000 HUF

10420.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simon Endre (1936-): Szárhegyi utcarész, 2002. Linómetszet, kézilevonat, papír, jelzett, számozott (3/3). 25x30 cm
10421.

Rufpreis:
4 000 HUF

10422.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sinkó Károly (1910-1967): Szent László. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 27,5x20,5 cm
10423.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF