Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2733000
10412
427
Santhó Miklós (1868-1944): Körmenet, 1931. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton alja foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x24 cm
2650906
10413
427
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm. 2672205
10414
427
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1924. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Alsó részén kissé sérült. 32x37 cm. 2700442
10415
427
Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. 32x39 cm. 2734599
10416
427
15000
Sárközy Erzsébet (?-): Az ég Aliga felett (Balatoni naplemente). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 38x46 cm.
2680220
10417
427
5500
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
2699063
10418
427
Schmidt Rudolf (?-): Budapest, Halászbástya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. 43x61 cm
2699062
10419
427
Schmidt Rudolf (?-): Budakeszi részlet, 1966. Filctoll, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Feltekerve. Karton sérült, mű ép. 20x30 cm
2325654
10420
427
2732576
10421
427
Simon Endre (1936-): Szárhegyi utcarész, 2002. Linómetszet, kézilevonat, papír, jelzett, számozott (3/3). 25x30 cm 2626872
10422
427
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm
2735982
10423
427
Sinkó Károly (1910-1967): Szent László. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 27,5x20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF