Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2709956
10533
427
48000
Zágon Gyula (1904-1990): Hajómalom. Olaj, vászon, jelzett, minimális sérülésekkel, kopott, sérült keretben. 65x91 cm
2735044
10534
427
Zala Tibor (1920-2004): "Gyökerek", 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 32/50. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 40x40 cm 2734577
10535
427
Walter Ziegler (1859-1932): Téli táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x31,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF