Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2728529
10521
427
Veszprémi Endre (1925-2013): Martonvásári Mezőgazdasági Kutatóintézet. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm 2640982
10522
427
Vetlényi Zsolt (1967-): Beszélgetés az Üveg-tenger-parton. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 7,5×7,5 cm 2733255
10523
427
Vidovszky Béla (1883-1973): Szigligeti vár. Olaj, farost. Jelzett 34x25 cm 2507000
10524
427
100
Vincze Lajos (1914-2002): Dózsa László Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
2728309
10525
427
Vincze László (1934-2020): Hamvas Béla. Linómetszet, papír, jelzett, 20x14,5 cm 2648157
10526
427
Vöröss Tibor (1911-1999): Parád, 1953. Vegyes technika, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 31x21 cm
2432833
10527
427
Vöröss Tibor (1911-1999): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, 19,5×23,5 cm
2432855
10528
427
Vöröss Tibor (1911-1999): Karácsonyi asztal. Akvarell, papír, jelzett. Lap tetején apró szakadással. 24,5×33 cm
2732674
10529
427
Szőnyi István (1894-1960): Téli Zebegény. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25x19.5 cm 2735045
10530
427
Andy Warhol (1928-1987): Banana. Ofszet itográfia, papír. Számozott 75/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Offset lithography with attest. 56,3x38,3 cm 2732004
10531
427
Zádor István (1882-1963): Róma, Angyalvár, 1924. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat v. mintanyomat (Musterdruck), kissé foltos, lap széle kissé sérült 24×34 cm 2732012
10532
427
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálemi zsinagógák (Die Synagogen Jerusalems), 1927. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF