https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2692783
10352
427
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Május 1. Pittkréta, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben 50x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2736366
10353
427
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Élüzem (szocreál festmény). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán feltehetően kiállítási raglap töredékével. Feltekerve, sérült. 152x120 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2736365
10354
427
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Feltekerve, sérült. 120x152 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2711454
10355
427
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novák András (1936-2017): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2729001
10356
427
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novák Lajos (1927-1989): Folyópart II. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/24). 29×39 cm 2705800
10357
427
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Oppel Magda (1884-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, szecessziós stílusú üvegezett fakeretben, 80×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2689420
10358
427
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is.
Das Lot is nicht erreichbar
2728473
10359
427
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pálfalvi János (1934-2016): Kerékpáros. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm 2728467
10360
427
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pálfalvi János (1934-2016): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 24,5x19 cm 2725654
10361
427
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények a pokolban. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 19x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2733264
10362
427
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Páris Erzsi (1887-?): Kereszten Rézkarc, papír, Jelzett, Üvegezett keretben. 23x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2735852
10363
427
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pataky Ferenc (1897-1962): Rajzoló lány, 1956. Ceruza, papír. Papírra ragasztva. 24x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse