Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10352.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nolipa István Pál (1907-1986): Élüzem (szocreál festmény). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán feltehetően kiállítási raglap töredékével. Feltekerve, sérült. 152x120 cm
10353.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Feltekerve, sérült. 120x152 cm
10354.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10355.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Novák Lajos (1927-1989): Folyópart II. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/24). 29×39 cm
10356.

Rufpreis:
2 400 HUF

Oppel Magda (1884-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, szecessziós stílusú üvegezett fakeretben, 80×70 cm
10357.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10358.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pálfalvi János (1934-2016): Kerékpáros. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm
10359.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pálfalvi János (1934-2016): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 24,5x19 cm
10360.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények a pokolban. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 19x26,5 cm
10361.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Páris Erzsi (1887-?): Kereszten Rézkarc, papír, Jelzett, Üvegezett keretben. 23x16 cm
10362.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10363.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF