Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 531
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2726420
10328
427
15000
Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41×48 cm 2677078
10329
427
Muhits Sándor (1882-1956): Fohász. Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül, kissé sérült, 33×27 cm 2710096
10330
427
Muhits Sándor (1882-1956): Angyalok alászállnak a mennyből (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, papír, jelzés nélkül, lap széli apró sérülésel, törésnyommal, 30,5×21 cm 2677022
10331
427
Muhits Sándor (1882-1956): Menekülés Egyiptomba. Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 31×48 cm 2677015
10332
427
Muhits Sándor (1882-1956): Szent (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 48×27 cm 2710085
10333
427
Muhits Sándor (1882-1956): Zenélő alak (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, törésnyommal, 44×30 cm
2710078
10334
427
Muhits Sándor (1882-1956): Lovag karddal (Üvegablak v. freskóterv). Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, 40,5×22 cm 2725582
10335
427
40000
N. Gál János: Ébredések. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.) 2725581
10336
427
40000
N. Gál János: Szürrealista kompozíció. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.) 2724645
10337
427
14000
Nádler Róbert (1858-1938): Győr, Rábahíd, 1890. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×25 cm 2730381
10338
427
28000
Nagy Ferenc (1892-1970): Alkonyat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×50 cm
2603552
10339
427
110000
Nagy Imola (1976-): Női akt. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 50x60cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF